3. Kod Ciała

KOD CIAŁA (UNDER THE CODE) 

 

Czy zastanawiamy się kiedykolwiek nad tym, dlaczego w relacji z jedną osobą czujemy się spokojni i pewni siebie, a w relacji z kimś innym wycofujemy się i unikamy konfrontacji? Czy dostrzegamy różnice w wyglądzie swoim i innych ludzi? Czy mamy świadomość, że to, jak wyglądamy, determinuje nasze zachowanie, myślenie i reakcje emocjonalne na bodźce środowiska? 

Kurs Kod Ciała wprowadza nas w pasjonującą przestrzeń poznawania samego siebie, własnych struktur, które tworzą nasze Instynktowne Indywidualne Ja, które określa esencjalny cel naszego życia. To, czy jesteśmy stworzeni do bycia aktorem, menadżerem, terapeutą czy mówcą, to, czy naszą naturą jest myślenie, czy działanie, czy łatwiej jest nam być organizatorem czy artystą - to wszystko wyjaśni kurs One Brain- KOD CIAŁA. 

Zajmujemy się na nim zachowaniem uwarunkowanym genetycznie, a wiedza, jaką posiądą uczestnicy szkolenia, jest nieosiągalna w żadnym innym źródle informacji. Ponadto dzięki niej możemy zrozumieć nie tylko samych siebie, ale swoich bliskich, współpracowników, ludzi, którzy są ważni w naszym życiu.

(4 dni)

 

<< Poprzedni kurs       Następny kurs >>