Warsztaty superwizyjne

PRACA Z DZIECKIEM I PRZEZ POŚREDNIKA

Praca z dzieckiem Metodą One Brain® różni się od pracy z osobą dorosłą. Nie zawsze dziecko ma gotowość i ochotę na współpracę, nie zawsze poddaje się testowaniu i odblokowaniu. Niektórzy rodzice przyprowadzają dziecko na odblokowanie wbrew jego woli. Jak sobie radzić w takich sytuacjach, jak przeprowadzić pogłębiony wywiad z rodzicem, jak zachęcić dziecko do współpracy i jak radzić sobie z testem mięśniowym - to główne zagadnienia poruszane na warsztatach. Podczas zajęć zostaną też zaprezentowane techniki testowania i odblokowania dziecka (bądź osoby niezdolnej do współpracy) z udziałem osoby pośredniczącej.

 

TECHNKI DES I KUS

Proces defuzji emocjonalnego stresu jest najważniejszym elementem odblokowania i od jego prowadzenia zależy samopoczucie klienta i zauważana przez niego zmiana. Na warsztatach uczestnicy rozwijają umiejętności defuzji emocjonalnego stresu i kreatywnego uwalniania stresu, ze zwróceniem szczególnej uwagi na zasady kodeksu etycznego i autorytetu jednostki. Praca w grupie pod okiem instruktora pozwala na ugruntowanie technik i wzmocnienie pewności siebie w praktyce One Brain®.

 

WARSZTATY SUPERWIZYJNE PO 4 STOPNIU

Celem warsztatów jest pogłębienie umiejętności pracy z technikami pracy z ciałem z programu „One Brain® dla Zaawansowanych”, szczególnie rozbudowanymi (energia nadnerczy, kierunki spojrzenia), z wykorzystaniem obwodu wspierającego i w energii reaktywnej. Uczestnicy warsztatów mają możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami, wyjaśnienia wątpliwości i wzmocnienia poczucia kompetencji w tym obszarze.

 

WARSZTATY SUPERWIZYJNE PO 6 STOPNIU

Celem warsztatów jest pogłębienie umiejętności pracy z technikami pracy z ciałem z programu „Strukturalna Neurologia”, szczególnie rozbudowanymi (energia meridianów, integracja polaryzacji prawej/lewej strony), z wykorzystaniem obwodu wspierającego i w energii reaktywnej. Uczestnicy warsztatów mają możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami, wyjaśnienia wątpliwości i wzmocnienia poczucia kompetencji w tym obszarze.

 

WARSZTATY SUPERWIZYJNE- ENERGIA REAKTYWNA

Celem warsztatów jest pogłębienie umiejętności pracy ze wszystkimi technikami pracy z ciałem (od  kursu Narzędzia Profesji, przez Kurs Podstawowy One Brain, Kurs One Brain dla Zaawansowanych po Strukturalną Neurologię) w powiązaniu z energią reaktywną i obwodem wspierającym. Odblokowanie energii reaktywnej w grupie pod okiem instruktora wzmacnia poczucie kompetencji i pewności w praktykowaniu metody.

 

WARSZTATY SUPERWIZYJNE PO 8 STOPNIU

Celem warsztatów jest utrwalenie testowania 54 mięśni i zastosowania ich w obwodach ciała. Zajęcia pogłębią umiejętności stosowania nowych korekcji: uniwersalnych punktów łączących, kolorów, technik odblokowania bólu i wypadków, jak również technik meridianowych i energii reaktywnej w oparciu o pełen zestaw wskaźników palcowych.