Opinie/Dodaj opinię

Jeżeli odbyli Państwo kursy One Brain w Centrum Rozwoju Holistycznego, zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na ich temat. Opinie zostają dodane na stronie dopiero po zatwierdzeniu przez administratora.

Opinie

Barbara Owczarek

Witam , uczestniczyłam w powtórce 4 stopnia . Na moim etapie(a jestem po 5 stopniu) miałam potrzebę stałego doskonalenia umiejętności w zakresie One Brain . Szkolenie prowadzone dynamicznie i zrozumiale. . Bogactwo wiedzy i doświadczenie Elizy Kurowskiej oraz jej talent pedagogiczny sprawiają , że trudne treści stały się w pełni przyswajalne i przejrzyste . Powtórka 4 stopnia pozwoliła mi ugruntować korekty i zyskać nową perspektywę w podejściu do realizacji praktyki . Podziwiam profesjonalizm i rzetelność Elizy . Dziękuję za serce , energię i tak jak wcześniej potwierdziło się moje odczucie , że w Młyńsku cudownie odpoczywam , rozwijam się i chcę tu wracać dla atmosfery , klimatu i wspaniałych ludzi , których mam okazję poznać.

Joanna Skrzypnik

To prawdziwa radość pobierać nauki u tak kompetentnego nauczyciela jak Eliza. Jest mistrzynią nie tylko w swojej dziedzinie, ale również w kontakcie z drugim człowiekiem. Już czwarty raz miałam przyjemność uczestniczyć w kursach One Brain i również tym razem popadłam w zachwyt. To nic, że czasami „mózg paruje” od ogromu nowych wiadomości, rekompensatą jest cudowna atmosfera i piękni, wartościowi ludzie. Zawsze powracam do Elizy jak do kogoś bliskiego, z radością w sercu i z otwartością na nieznane.

Mirosława Sujecka- Żak

Czerpanie wiedzy od Elizy jest czystą przyjemnością. Ma nie tylko niewyczerpane pokłady wiedzy, ale i jest nauczycielem, który mówi wyłącznie ciekawe i zajmujące rzeczy. Wartościowa też jest nie tylko wiedza, którą przekazuje (a jest ogromna), ale i sposób jej przekazywania, ta ciepła atmosfera pełna otwartości. Ze spokojem można podróżować w głąb siebie i z radością szybować w nowe rejony. Bardzo Ci dziękuję, Elizo, za kolejną przygodę z metodą One Brain.

Dodaj opinię