5. Głośniejsze od Słów

GŁOŚNIEJSZE OD SŁÓW (LOUDER THAN WORDS)

 

Piąty stopień  pogłębia własne samopoznanie dotyczące instynktownej indywidualności za pośrednictwem dalszych informacji o Strukturach/Funkcjach. Ze skryptu "Głośniejsze od słów":

"Twoje instynktowne indywidualne JA różni się od tego, w co wierzysz, że jesteś. Twoje instynktowne indywidualne JA istnieje od twojego poczęcia i determinuje twoje podstawowe reakcje na życie aż do chwili twojej śmierci. Jest tym, kim naprawdę JESTEŚ.

Instynktowna indywidualność odzwierciedla całą strukturę mózgu, tak jak struktura mózgu odzwierciedla całą strukturę ciała. Dzięki temu nie ma żadnych emocji, a tylko ustalone reakcje na emocje. Jej językiem jest pozytywna automatyczna akcja, skierowana na osiągnięcie celu, którym są własne cele struktury.

Ponieważ instynktowna indywidualność istnieje w każdej komórce naszego ciała, nie można jej w żaden sposób przeszkodzić, aby działała, chociaż możemy ją NEGOWAĆ. Każda jej struktura prowadzi nas do swoistych celów, swoistych działań i pewnego modelu, schematu reakcji na doświadczenia życiowe.

Nasze instynktowne indywidualne JA jest naszym automatycznym pilotem; kieruje nas do osiągania celów, który możemy osiągnąć tylko jako indywidualności, którymi jesteśmy. Jest odciskiem sensu naszego życia.

O tym „JAK” poznać własne instynktowne indywidualne JA są Struktury/ Funkcje."

(4 dni)

 

<< Poprzedni kurs       Następny kurs >>