Zasady współpracy

KONSULTACJE


Konsultacje prowadzę w gabinecie znajdującym się w malowniczo położonym domu w Młyńsku, na Pogórzu Izerskim, u podnóża Zamku Gryf, gdzie ma siedzibę Centrum Rozwoju Holistycznego. Miejsce to, oddalone od innych zabudowań, gwarantuje pełną anonimowość.

 

 

Warunki współpracy- spotkania indywidualne

 

Termin sesji indywidualnej zostaje zarezerwowany po wpłacie zaliczki w wysokości 50 zł na konto podane w zakładce Kontakt/Centrum Rozwoju Holistycznego. Zaliczka jest bezzwrotna. W sytuacji odwołania sesji na 3 dni przed planowanym terminem lub niestawienia się klienta na spotkaniu, klient pokrywa koszty umówionej sesji.
W sytuacji, gdy konsultant odwołuje spotkanie, zapewnia klientowi inny dogodny termin.

Ustalanie terminów telefonicznie bądź mailowo.
e-mail: elizakurowska@gmail.com, holcentrum@gmail.com
tel. +48 503 142 690, +48 757541404


Istnieje możliwość zorganizowania turnusu - konsultacji połączonych z wypoczynkiem. Zakwaterowanie oferują gospodarstwa agroturystyczne i hotele w okolicy Gryfowa Śląskiego i Świerardowa Zdroju. Linki do polecanych obiektów znajdą Państwo w zakładce Noclegi.Warunki współpracy - turnusy

 

Osoby rezerwujące turnus, po dokonaniu rezerwacji są proszone o wpłacenie zaliczki w kwocie wynoszącej 25% całego kosztu konsultacji. Termin jest zabukowany po dokonaniu wpłaty na konto. Zaliczka jest bezzwrotna.
W przypadku rezygnacji z turnusu w ostatniej chwili (tzn. na tydzień przed planowanym przyjazdem bądź później) lub z konsultacji w trakcie ich trwania, klient pokrywa w całości koszt zaplanowanych dla niego sesji.