Centrum Rozwoju Holistycznego

 • Logo Centrum Rozwoju Holistycznego

  Logo Centrum Rozwoju Holistycznego

Centrum Rozwoju Holistycznego to z jednej strony miejsce, w którym pracuję, z drugiej - idea mojej pracy, która koncentruje się na całościowym podejściu do człowieka, jego rozwoju, zdrowia fizycznego i psychicznego, edukacji, funkcjonowania w życiu osobistym i zawodowym.

Centrum Rozwoju Holistycznego powstało 5 grudnia 2006 roku. Pierwotnie miało swoją siedzibę w Kopańcu, a od 2011 roku mieści się w Młyńsku, w domu, w którym również mieszkam.
Metody, które wykorzystuję w swojej pracy, opierają się na holistycznym podejściu do człowieka.

Głównym nurtem propagowanym przez CRH jest One Brain Method®Three In One Concepts, według której prowadzę konsultacje indywidualne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jako Advanced Instructor (jedyny w Polsce) prowadzę także kursy Metody One Brain®.

Innymi metodami, które wzbogacają mój warsztat pracy, są: Recall Healing, Touch for Health, Terapia Marma.


Centrum Rozwoju Holistycznego oferuje także metody rozwijające w sferze emocjonalno-plastycznej- kursy rysunku wg Betty Edwards (ołówek, węgiel, a w przyszłości kredki i pastele), Vedic Art.


Propagując zdrowie fizyczne i emocjonalne, życie w harmonii z ludżmi i naturą, wybrałam na miejsce do życia i pracy przedwojenny dom z duszą położony w maleńkiej wsi Młyńsko na Pogórzu Izerskim, gdzie czyste powietrze, cisza i spokój towarzyszą mi każdego dnia.

 • Centrum Rozwoju Holistycznego

  Centrum Rozwoju Holistycznego

 • Sala szkoleniowa, Centrum Rozwoju Holistycznego

  Sala szkoleniowa

 • gabinet, Centrum Rozwoju Holistycznego

  Gabinet